Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Dyżury eksperta ZUS w gminie Konopiska

20 lipca, 2021
Dyżury eksperta ZUS w gminie Konopiska

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że od 2021r. wnioski o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry Start” (tzw. 300+) należy składać drogą elektroniczną do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W związku z powyższym Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyznaczył dyżury pracowników w poszczególnych gminach. W gminie Konopiska będą się one odbywać w następujących dniach:

26 lipiec 2021 (poniedziałek)
2 sierpnia 2021 (poniedziałek)
11 sierpnia 2021 (środa)

w godzinach od 9.00 do 14.00. Miejsce dyżuru: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Konopiska ul. Sportowa 1.

Podczas spotkania ekspert ZUS zakłada osobom zainteresowanym profil PUE, który umożliwia elektroniczne składanie wniosków.

Wnioski o świadczenie 300+ należy składać do 30 listopada 2021 roku. Szczegółowa instrukcja składania wniosków znajduje się w załączeniu.

Magdalena Badora
Kierownik GOPS Konopiska

 

 

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Instrukcja Dobry start dla rodzica 21-07-20 14:28 904.41KB
pobierz
plik: Instrukcja Dobry start dla rodzicaGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).