Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Dzień Babci i Dziadka – Publiczne Przedszkole w Konopiskach

16 lutego, 2023
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

„Babciu, Dziadku, ja się wcale nie chwalę, ja po prostu, mam talent!” 

14 lutego  2023 r. w  Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbyła się uroczystość  z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Spotkanie z babciami i dziadkami miało charakter  show pt. ”MAM TALENT”. Uroczystość poprowadziły dwie mamy wychowanków przedszkola - Pani Paulina Rogozik i Pani Natalia Ankowska. W jury zasiedli Pani Dyrektor Paulina Szelka, Pani Ewa Orlińska psycholog w PP w Konopiskach oraz ksiądz Rafał Białas. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały piosenki oraz tańce, które przygotowały na tę uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Przedszkolaki swoimi występami udowodniły, że naprawdę mają talent. I to nie jeden! Występ przedszkolaków zachwycił przybyłych gości. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy oraz miłości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Na zakończenie dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. 

Dzień Babci i Dziadka w PP w Konopiskach
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).