Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” w II edycji SFT jest już otwarte!

12 kwietnia, 2023
Fragment użytku ekologicznego Jeziorko w pobliżu Korzonka - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fragment użytku ekologicznego Jeziorko w pobliżu Korzonka - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Drodzy mieszkańcy
Chcielibyśmy z dumą poinformować, że czwórka uczniów z ZSP w Kopalni zakwalifikowała się do finału programu Solve for Tomorrow organizowanego przez firmę Samsung. W przyszłym tygodniu odbędzie się gala finałowa na której uczniowie zaprezentują swój projekt ale już dziś rusza głosowanie o nagrodę publiczności.
Zachęcamy do oddanie głosu na naszą drużynę
Informacje o programie oraz projekcie możecie znaleźć na stronie - https://solvefortomorrow.pl/
 Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).