Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

„Gmina Konopiska na historycznej fotografii”

21 kwietnia, 2021
„Gmina Konopiska na historycznej fotografii”

 

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza do śledzenia strony "Gmina Konopiska na historycznej fotografii", na której umieszczane są fotografie z "dawnych lat". Strona zawiera zdjęcia przesłane przez byłych i obecnych Mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy do współtworzenia strony poprzez przesyłanie zdjęć na adres e-mail:  

LINK DO STRONY - TUTAJ 

 

Zespół GCKiR
Kontakt 34 344 19 33

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).