Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

“Gmina Konopiska na historycznej fotografii”

21 kwietnia, 2021
“Gmina Konopiska na historycznej fotografii”

 

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza do śledzenia strony "Gmina Konopiska na historycznej fotografii", na której umieszczane są fotografie z "dawnych lat". Strona zawiera zdjęcia przesłane przez byłych i obecnych Mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy do współtworzenia strony poprzez przesyłanie zdjęć na adres e-mail:  

LINK DO STRONY - TUTAJ 

 

Zespół GCKiR
Kontakt 34 344 19 33

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).