Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Gminne Zawody Lekkoatletyczne

28 września, 2023
Gminne Zawody Lekkoatletyczne

W dniu 26 września 2023 roku na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne. Wzięły w nich udział dzieci ze wszystkich szkół podstawowych z obszaru naszej gminy, a rywalizowali uczniowie klas IV-VIII. Po zgłoszeniu uczestników i podzieleniu ich na konkurencje sportowe oraz kategorie wiekowe, organizatorzy serdecznie przywitali dzieci i omówili zasady bezpiecznego udziału w zawodach. Każdy uczestnik otrzymał wodę i jabłko. Pierwsze zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00, a ostatnie zakończyły się o południu. W programie znalazły się biegi na 100m, 300m, 600m, 800m, 1000m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Miejsca na podium uhonorowano dyplomami i medalami wręczanymi przez Zastępcę Wójta Gminy Konopiska Iwonę Lisek oraz Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach Marcina Kowalskiego. Zawody sportowe zakończono podziękowaniami oraz wspólnym robieniem zdjęć. Organizatorem Gminnych Zawodów Lekkoatletycznych był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Konopiskach.

Wyniki prezentujemy w załączniku

Kategoria:
Powiązane pliki [1]
FormatNazwa pliku (kliknij aby pobrać)PobierzZobacz
Kategoria: Pliki
pdf
Wyniki Gminnych Zawodów Lekkoatletycznych

ilość pobrań: 6


Wyniki Gminnych Zawodów Lekkoatletycznych 411,11KB


zobacz
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).