Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Godzinny Bieg Nocny WOŚP 2024

29 stycznia, 2024
Godzinny Bieg Nocny WOŚP 2024

28 stycznia 2024 roku stadion im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach stał się miejscem, gdzie tętniła dobroczynność. To właśnie tam odbył się Godzinny Bieg Nocny WOŚP zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 18:45 przywitaniem uczestników przez Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka. O 19:00 wójt dał sygnał do rozpoczęcia biegu, a po zakończonej rywalizacji wręczył zwycięzcom wośpowe upominki.

Pomimo zimowej aury, atmosfera była gorąca, napełniona radością i optymizmem. Biegacze, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, zebrali się, by wspólnie uczestniczyć w tej wyjątkowej inicjatywie charytatywnej. Przy organizacji tego wyjątkowego biegu uczestnicy mieli na celu zebranie środków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapisując się do udziału, każdy uczestnik wnosił opłatę, która w całości przekazana została na cel WOŚP.

Jedna godzina, w trakcie której tysiące kroków przyczyniły się do wsparcia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach dziękuje zawodnikom, strażakom OSP KSRG Rększowice oraz wszystkim, który przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego biegu.

Kategoria:
Powiązane pliki [1]
FormatNazwa pliku (kliknij aby pobrać)PobierzZobacz
Kategoria: Pliki
pdf
Wyniki

ilość pobrań: 26


Wyniki 230,27KB


zobacz
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).