Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Godzinny bieg nocny z WOŚP 2024

29 stycznia, 2024
Godzinny bieg nocny z WOŚP 2024

28 stycznia 2024 roku stadion im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach stał się miejscem, gdzie tętniła dobroczynność. To właśnie tam odbył się Godzinny Bieg Nocny WOŚP zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 19:00. Pomimo zimowej aury, atmosfera była gorąca, napełniona radością i optymizmem. Biegacze, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, zebrali się, by wspólnie uczestniczyć w tej wyjątkowej inicjatywie charytatywnej.

Przy organizacji tego wyjątkowego biegu uczestnicy mieli na celu zebranie środków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapisując się do udziału, każdy uczestnik wnosił opłatę, która w całości przekazana była na cel WOŚP.

Jedna godzina, w trakcie której tysiące kroków przyczyniły się do wsparcia tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach dziękuje zawodnikom oraz wszystkim, który przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego biegu.

Kategoria:
Powiązane pliki [1]
FormatNazwa pliku (kliknij aby pobrać)PobierzZobacz
Kategoria: Pliki
pdf
Wyniki

ilość pobrań: 0


Wyniki 230,27KB


zobacz
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).