Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

Informacja

30 kwietnia, 2021
Informacja

 

Szanowni Państwo. W związku z odbywającymi się III Mistrzostwami Wojsk Obrony Terytorialnej w Biegach Przełajowych informuję, że cały teren Kompleksu Sportowo - Rekreacyjnego „Pająk” w Konopiskach będzie zamknięty od godz. 6.00 rano w dniu 1 maja do godziny 15.00 w dniu 2 maja 2021r. Dyrektor GCKiR Marcin Kowalski.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).