Poniedziałek, 29 listopada 2021r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Informacja

23 listopada, 2021
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

Szanowni Rodzice,

W dniu 26.11.2021 (piątek), w budynku Przedszkola przy ul. Lipowej 8, przeprowadzane będą konieczne naprawy hydrauliczne, związane z awarią instalacji. W związku z zaistniałą sytuacją, zwracam się do Państwa z prośbą o ( w miarę możliwości) pozostawienie dzieci w domach w tym dniu lub wcześniejsze ich odbieranie z przedszkola.

Jeżeli nie będą Państwo mieli możliwości zapewnienia dzieciom opieki – Przedszkole będzie czynne tak jak codziennie, od 6:30 do 17:00. Prośba podyktowana jest względami organizacyjnymi i dotyczy wyłącznie dzieci uczęszczających do budynku przy ul. Lipowej 8. 

Dziękuję za współpracę i z rozumienie

Paulina Szelka
Dyrektor PP w Konopiskach
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).