Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Komunikacja GTV w okresie Wielkanocnym

05 kwietnia, 2023
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy Podróżnych, że komunikacja lokalna GTV BUS na terenie Gminy Konopiska w okresie świąt WIELKANOCNYCH w oddziale CZĘSTOCHOWA będzie funkcjonowała następująco:

  • 06 i 07 kwietnia 2023 (WIELKI CZWARTEK , WIELKI PIĄTEK) autobusy będą kursowały jak w dni robocze w wakacje i ferie (bez kursów z oznaczeniem S, dodatkowo będą kursowały autobusy z oznaczeniem H).
  • 08 kwietnia 2023 (WIELKA SOBOTA) komunikacja prowadzona będzie jak w soboty, z ograniczeniami w godzinach popołudniowo - wieczornych (bez kursów z oznaczeniem n).
  • 09 i 10 kwietnia 2023 (NIEDZIELA i PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY) - autobusy będę kursowały jak w niedzielę i święta (bez kursów z oznaczeniem d)
  • 11 kwietnia 2023 (wtorek) autobusy będą kursowały jak w dni robocze w wakacje i ferie (bez kursów z oznaczeniem S, dodatkowo będą kursowały autobusy z oznaczeniem H).
  • Od 12 kwietnia 2023 (środa) autobusy będą kursowały jak w dni robocze szkolne.Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).