Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Konferencja “Ekologiczna Zagroda 2024”

19 kwietnia, 2024
Konferencja “Ekologiczna Zagroda 2024”

Powiat Częstochowski oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Gminy na Konferencję „Ekologiczna Zagroda 2024”. Konferencja organizowana jest w nawiązaniu do konkursu „Ekologiczna Zagroda 2024” i ma na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod i celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii w zakresie ochrony środowiska.

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej (online i stacjonarnie) w dniu 10 maja o godz. 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie, dostęp do konferencji online będzie możliwy poprzez link https://meet.google.com/zfz-guho-evs, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Zainteresowanych udziałem w konferencji proszę o dostarczenie formularzy do Starostwa Powiatowego w Częstochowie pocztą, osobiście pok. 215 lub przesłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Z up. STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO
mgr inż. Mirosława Góral
Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska,
Rolnictwa i Leśnictwa

Kategoria:
Powiązane pliki [2]
FormatNazwa pliku (kliknij aby pobrać)PobierzZobacz
Kategoria: Pliki
pdf
Formularz zgłoszeniowy do konferencji 2024.pdf

ilość pobrań: 0


Formularz zgłoszeniowy do konferencji 2024.pdf 140,28KB


zobacz

pdf
info konferencja gminy.pdf

ilość pobrań: 0


info konferencja gminy.pdf 75,89KB


zobacz
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).