Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

KONKURS

21 lipca, 2021
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

Starostwo Powiatowe w Częstochowie zaprasza do udziału w konkursie pt. „Przodujący producent rolny”, którego rozstrzygnięcie nastąpi w czasie uroczystości dożynkowych w dniu 29 sierpnia 2021 r. w Gminie Kłomnice. W związku z powyższym zachęcamy do udziału w konkursie producentów rolnych prowadzących produkcję roślinną i zwierzęcą z terenu Gminy Konopiska.

Formularz karty zgłoszenia znajduje się poniżej.

Prosimy o czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie do Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Częstochowie faxem: 34 3229 159, lub e-mail:  do dnia 30.07.2021r.

 

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Karta zgłoszenia 21-07-21 09:24 906.69KB
pobierz
plik: Karta zgłoszeniaGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).