Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Konkurs “EKOLOGICZNA ZAGRODA 2016”

26 kwietnia, 2016
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Starostwo Powiatowe w Częstochowie zachęca wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu ”Ekologiczna Zagroda 2016”. 
 
Konkurs adresowany jest do mieszkańców terenów wiejskich powiatu częstochowskiego. Ma on na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod oraz celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii  w zakresie ochrony środowiska. 
 
 
Warunki uczestnictwa w konkursie

  1. Położenie zagrody na obszarach wiejskich powiatu.
  2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie na piśmie według wzoru (załącznik nr 1 karta zgłoszenia) dokonane przez właściciela zagrody w terminie do 31 maja 2016.
  3. Zgłoszenia do etapu powiatowego dokonuje Wójt Gminy.
  4. Do konkursu na szczeblu powiatowym każda z gmin wyłania w Etapie Gminnym konkursu jedną zagrodę laureata, która bierze udział w etapie powiatowym.
  5. Zajęcie I, II, III miejsca w etapie powiatowym powoduje ograniczenie w możliwości udziału zagrody w konkursie przez kolejne 3 lata.
  6. Warunkiem obligatoryjnym uczestnictwa w Konkursie jest przyjęcie przez właściwą Komisję Konkursową Karty Zgłoszenia z wyrażoną zgodą, potwierdzoną własnoręcznym (czytelnym) podpisem przez właściciela/współwłaścicieli zagrody, akceptującym regulamin Konkursu i zawarte w zał. 1 Karta Zgłoszenia– oświadczenia
kategoria: Powiązane pliki [2]
formatNazwa plikuData publikacjiRozmiarPobierz
docx Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie EKOLOGICZNA ZAGRODA 2016 r.16-04-25 21:4316.71KB
pobierz
plik: Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie EKOLOGICZNA ZAGRODA 2016 r.
doc Regulamin Konkursu Ekologiczna Zagroda 201616-04-25 21:44136KB
pobierz
plik: Regulamin Konkursu Ekologiczna Zagroda 2016Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).