Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

Konsultacje społeczne na temat powstającej mapy zagrożeń

18 lutego, 2016
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W związku z prowadzonymi w skali całego kraju konsultacjami społecznymi na temat powstającej mapy zagrożeń, w imieniu Komendanta Komisariatu Policji w Blachowni serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Konopiska na spotkanie, które odbędzie się 26 lutego 2016 roku w Urzędzie Gminy Konopiska – Sala konferencyjna nr 14 o godzinie 16.00.

Na spotkanie zapraszamy szczególnie radnych Gminy Konopiska, przedstawicieli sołectw, przedstawicieli jednostek OSP z terenu gminy Konopiska. Konsultacje mają charakter otwarty.

Adrian Kosowski
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).