Środa, 1 lutego 2023r. | Imieniny: Brygidy, Ignacego, Seweryna
Pokaż menu

Konsultacje społeczne projektu pt. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Konopiskach (Szkoła Podstawowa wraz z salą gimnastyczną i łącznikiem)”

14 marca, 2016
Fragment użytku ekologicznego Jeziorko w pobliżu Korzonka - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fragment użytku ekologicznego Jeziorko w pobliżu Korzonka - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Śląskiego konkursem nr RPSL.04.03.02-IZ.01-24-046/16 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 o dofinansowywanie projektów w ramach Osi Priorytetowej IV. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.3 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii  w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, Poddziałanie 4.3.2 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej – RIT Subregionu Północnego; Wójt Gminy Konopiska zaprasza do konsultacji społecznych dla planowanego do realizacji przez Gminę Konopiska projektu pt. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Konopiskach (Szkoła Podstawowa wraz z salą gimnastyczną i łącznikiem)”.
Zakres termomodernizacji budynków będzie obejmował:

- wymianę termoizolacji budynków wraz ze zmianą kolorystyki,
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- ocieplenie stropodachu,
- wymianę instalacji centralnego ogrzewania (bez źródła ciepła),
- wymianę oświetlenia na energooszczędne LED,
- zastosowanie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika).

Szczegółowy zakres planowanych robót budowlano-instalacyjnych zawiera dokumentacja projektowa, która jest dostępna w wersji papierowej do wglądu w Urzędzie Gminy Konopiska przy ulicy Lipowej 5 (pokój nr 5, I piętro). 

W związku z powyższym zapraszamy do wnoszenia uwag na załączonym formularzu konsultacji. Wypełniony formularz można przesłać:

- pocztą na adres: Urząd Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5 42-274 Konopiska,
- na nr fax: 34 3282035,
- na adres mail: ,
bądź złożyć w kancelarii urzędu gminy.

Konsultacje potrwają do 18 marca 2016r.
Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:  Agnieszka Rokosa tel. 34 3282057w. 26

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Formularz konsultacji 16-03-14 12:17 84KB
pobierz
plik: Formularz konsultacjiGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).