Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (OPO-ŚL)

25 marca, 2024
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (OPO-ŚL)

W sobotnie przedpołudnie 23 marca na znakomitych trasach biegowych Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego „Pająk” w Konopiskach odbywały się Mistrzostwa w Biegach Przełajowych dla młodzieży z terenu województwa śląskiego i opolskiego. W zawodach uczestniczyło 330 zawodników, w tym uczniowie ze szkół w Aleksandrii i Rększowicach, którzy mieli okazję rywalizować z zawodnikami na co dzień trenującymi biegi w klubach lekkoatletycznych.

Doskonała pogoda, która towarzyszyła zawodom sprawiła, że w Konopiskach wszyscy zawodnicy rywalizowali w doskonałych nastrojach.

Na podsumowanie zawodów medale i pamiątkowe koszulki dla najlepszych zawodników wręczyli Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek i Prezes Śląskiego Związku LA Jacek Markowski.

Kategoria:
Powiązane pliki [1]
FormatNazwa pliku (kliknij aby pobrać)PobierzZobacz
Kategoria: Pliki
pdf
Wyniki biegów

ilość pobrań: 4


Wyniki biegów 1,77MB


zobacz
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).