Piątek, 24 września 2021r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Oferta kulturalno – sportowa GCKiS

08 września, 2021
Oferta kulturalno – sportowa GCKiS

 

Zapraszamy  mieszkańców Gminy Konopiska na zajęcia organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach. W najbliższym czasie odbędą się m.in. nabory do szkółki muzycznej, do grup mażoretek, koła plastycznego dla seniorów oraz sekcji siatkówki dziewcząt. Szczegóły na plakatach. 

 

 

 
 

 

 

 

 Źródło: GCKiS
 

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).