Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Ogłoszenie

15 marca, 2016
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Urząd Gminy Konopiska zaprasza osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie do składania ofert na odbycie stażu w Urzędzie na stanowiska: informatyk oraz technik prac biurowych.

Kandydat powinien wykazać się wysoką kulturą osobistą, dobrą znajomością obsługi programów MS Office, posiadać wykształcenie wyższe w jednym z kierunków: administracja, prawo, ekonomia,  rachunkowość,  informatyka.

Z uwagi na konieczność spełnienia wymogów projektu do odbycia stażu będą kierowane osoby bezrobotne w wieku 18-29 lat, w  szczególności długotrwale bezrobotne i osoby niepełnosprawne.

Staż będzie odbywał się od dnia 21.03.2016 r. do dnia 20.09.2016 r. Zgłoszenia przyjmowane będą w Kancelarii Urzędu do dnia 18.03.2016 r. (czwartek do godziny 10.00).

Staż finansowany jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie w ramach środków Europejskiego Funduszu Europejskiego , projekt "Aktywizacja osób młodych bez pracy w Mieście Częstochowa i powiecie częstochowskim (II)”.

Barbara Ankowska-Lis
Sekretarz Gminy Konopiska
Informacja pod numerem: tel. 34 3282057 w. 40
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).