Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Ogłoszenie grzecznościowe

28 kwietnia, 2023
Ogłoszenie grzecznościowe

Zaginął 5letni kocurek, buro-biały, wykastrowany, Zaginął wieczorem 25.04.2023 w okolicy ul. Różanej w Konopiskach. Jest raczej nieufny w stosunku do obcych, nigdy nie oddalał się od domu na tak długo.

Osoby które widziały kota proszone są o kontakt z urzędem gminy Konopiska lub z właścicielem pod numerem telefonu 794 338 612

.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).