Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Półkolonie językowe „English Summer Camp” w Łaźcu

07 września, 2021
Półkolonie językowe „English Summer Camp” w Łaźcu

 

Grupa dzieci z klasy 4 uczestniczyła w dwutygodniowych półkoloniach językowych organizowanych w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING.

„Summer Kids”- bo taką nazwę wybrali sobie uczestnicy, spotykali się codziennie od 9.00 do 12.00 i uczestniczyli w nauce języka angielskiego przez zabawę. Poza zajęciami warsztatowymi, dzieci brały udział w rekreacji na świeżym powietrzu, wycieczce rowerowej do GCKIS w Konopiskach oraz odwiedziły Aquapark „Nemo” w Dąbrowie Górniczej. Na zakończenie półkolonii zorganizowaliśmy sobie „Festiwal kolorów w Łaźcu” oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Bawiliśmy się wyśmienicie!

Monika Wewiór-Mendrela
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).