Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Program Rodzina 500+

18 kwietnia, 2016
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

W dniu 19 kwietnia 2016r. (wtorek) w godzinach 13.00-15.00 na parkingu przed kościołem pw. św Walentego w Konopiskach będzie pełnił dyżur bus 500+. Jest on mobilnym punktem informacyjnym, w którym pracownik Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego będzie udzielał porad i odpowie na wszystkie pytania związane z programem „Rodzina 500plus”.

Jednocześnie informujemy i przypominamy, że wniosek o świadczenie wychowawcze można złożyć w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach lub za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz przez internet (portal: empatia.mrpips.gov.pl, PUE ZUS, ePUAP oraz bankowość elektroniczna). 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).