Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Projekt Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

07 kwietnia, 2021
Projekt Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PEFRON) zaprasza kandydatów do uczestnictwa w projekcie „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” (POWRÓT DO ZDROWIA, POWRÓT DO PRACY).

Projekt ten jest skierowany do osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i wymagają przekwalifikowania, a także do osób, które nigdy nie pracowały, a chcą zdobyć zawód i podjąć pracę dostosowaną do ich możliwości zdrowotnych. Trzymodułowa rehabilitacja kompleksowa (moduł zawodowy, moduł medyczny, moduł psychospołeczny) odbywa się w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej. Długość pobytu w Ośrodku jest uzależniona od czasu trwania kursu zawodowego, jaki uczestnik wybierze wraz z doradcą zawodowym (ok. 6 miesięcy). Projekt dla uczestników jest bezpłatny. Rekrutacja odbywa się poprzez PFRON – należy zadzwonić na numer 22 50 55 600 lub napisać: .

Formularz rekrutacyjny oraz dodatkowe informacje w załącznikach.

Magdalena Badora
Kierownik GOPS Konopiska

 

 

kategoria: Powiązane pliki [4]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Ulotka PFRON 21-04-07 08:10 2.05MB
pobierz
plik: Ulotka PFRON
pdf FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 21-04-07 08:10 567.33KB
pobierz
plik: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
pdf PFRON_Model rehabilitacji 21-04-07 08:11 3MB
pobierz
plik: PFRON_Model rehabilitacji
pdf Folder 21-04-07 08:11 10.82MB
pobierz
plik: FolderGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).