Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Spisz się w Urzędzie Gminy

27 lipca, 2021
Spisz się w Urzędzie Gminy

 

Informujemy, że  w dniach 29-30  lipca w  budynku urzędu gminy – wejście boczne do Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, w godz. 8.00 – 14.00 do Państwa dyspozycji będzie pozostawał rachmistrz spisowy. Aby móc się spisać niezbędne jest przygotowanie takich informacji jak numery pesel wszystkich osób zamieszkałych w danej posesji i powierzchnia użytkowa budynku. Zachęcamy do skorzystania z tej dogodnej formy spisu. W Gminie Konopiska na dzień dzisiejszy spisało się 56,29% mieszkańców. Przypominamy, że spis jest obowiązkowy.

Gminne Biuro Spisowe

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).