Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Spotkanie z Tanya Valko, autorką “Arabskiej Sagi”

25 września, 2023
Spotkanie z Tanya Valko, autorką “Arabskiej Sagi”

Już za 2 tygodnie - 6 października o godz. 18.00 zapraszamy do Gminnej Hali Sportowej na spotkanie z autorką "Arabskiej Sagi" z Tanya Valko.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki z autografem autorki. Moderatorem spotkania będzie Igor Kaczmarczyk autor, który opowie także o swoich książkach, w tym premierowej "We władzy szejka".

Spotkanie odbędzie się asyście tłumacza języka migowego.

Projekt Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat z Tanya Valko
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).