Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Sukces naszych tenisistek w turnieju tenisa stołowego

14 kwietnia, 2023
Sukces naszych tenisistek w turnieju tenisa stołowego

23 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Cisiu odbył się V Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach uczestniczyło 20 zawodniczek z rocznika 2009 r. i młodsze, z 6 szkół podstawowych:  SP w Aleksandrii, SP w Hutkach, SP nr 3 w Blachowni, SP nr 1 w Blachowni, SP w Łojkach, SP w Cisiu. Szkołę Podstawową w Aleksandrii reprezentowały uczennice: Amelia Skwara, Nadia Kotarska i Nikola Pasternak. Dziewczyny spisały się rewelacyjnie i ostatecznie uplasowały się na pierwszym i drugim miejscu.

  • I miejsce Amelia Skwara SP Aleksandria
  • II miejsce Nadia Kotarska SP Aleksandria
  • III miejsce Julia Kwiatkowska SP nr.3 Blachownia

Gratulujemy !!! 

Paweł Bekus

tenisistki tenisistki 

tenisistki tenisistki
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).