Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

UWAGA! Ograniczenia w funkcjonowaniu GOPS oraz odwołanie zajęć w placówce “Promyk”

26 marca, 2021
UWAGA! Ograniczenia w funkcjonowaniu GOPS oraz odwołanie zajęć w placówce “Promyk”

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach, w związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w regionie, a tym samym w gminie Konopiska, zwraca się z uprzejmą prośbą o telefoniczne umawianie terminu wizyty  przez osoby, które chcą złożyć i skonsultować z pracownikiem wnioski o świadczenia rodzinne (np. zasiłek rodzinny wraz z dodatkami, zasiłek pielęgnacyjny, świadczenie pielęgnacyjne), świadczenie wychowawcze (tzw. 500+), fundusz alimentacyjny, Kartę Dużej Rodziny. Numer telefonu do zapisów na wizytę: 34 3282030 lub 723 688 031.

Osoby, które mają wypełnione wnioski i nie wymagają konsultacji mogą w dowolnym terminie złożyć wniosek w skrzynce pocztowej zamontowanej na zewnątrz siedziby GOPS.

Jednocześnie, ze względu na sytuację epidemiologiczną, prosimy o składanie w/w. wniosków za pomocą środków elektronicznych:
- ministerialny Portal Informacyjno-Usługowy Emp@tia,
- bankowość elektroniczną,
- PUE ZUS – Platformę Usług Elektronicznych ZUS
- Profil Zaufany.

Odwołane zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego Promyk

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego "Promyk" zostaną zawieszone od dnia 27 marca 2021 do odwołania.

 

Informacja

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że dnia 2 kwietnia 2021r. (Wielki Piątek) będzie nieczynny - dzień wolny w zamian za 1 maja 2021 roku. Za utrudnienia przepraszamy.

Podstawa prawna: art. 130 § 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 poz. 1320 z późn.zm.)

 

 

Magdalena Badora
Kierownik GOPS w Konopiskach 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).