Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Wycieczka rowerowa KGW

17 lipca, 2023
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

14 lipca 2023 roku członkinie KGW z gminy Konopiska uczestniczyły w wycieczce rowerowej do Aleksandrii. Gosciłyśmy w posiadłości Państwa Maroszek. Gospodarze przyjęli nas bardzo serdecznie i smacznie. Dziekujemy za gościnę.

Dziękujemy Ani Świtek za przygotowanie i pomoc w zorganizowaniu spotkania. Pani Basi Ankowskiej Lis za przyjęcie zaproszenia i obecność, a Marioli Łyszczarz za opiekę. Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy pikniku. 

Ola Szczepańska

Wycieczka rowerowa KGW
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).