Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Wyniki Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej 2021

06 maja, 2021
Wyniki Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej 2021

 

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej 2021 pod Patronatem Wójta Gminy Konopiska został rozstrzygnięty.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, konkurs zorganizowany został w formie zdalnej. Spośród 8 zgłoszeń wraz z nagraniami z 5 placówek z terenu gminy, które wpłynęły do Publicznego Przedszkola w Konopiskach jury w składzie: mgr Agnieszka Klecha, mgr Anna Trzepizur oraz mgr Katarzyna Kijas, przyznało trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria 5-latki:
I miejsce Maja Halemska - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kopalni
II miejsce Zofia Halemska - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku
III miejsce Maja Crawford - Publiczne Przedszkole w Konopiskach

Kategoria 6-latki:
I miejsce Natalia Waliszko - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku
II miejsce Piotr Musik - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kopalni
III miejsce Mikołaj Jończyk - Publiczne Przedszkole w Konopiskach

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami i nauczycielami, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jako Organizatorzy dziękujemy Dyrektorom i Nauczycielom za promocję konkursu na terenie ich placówek.

Publiczne Przedszkole w Konopiskach

 Źródło: PP w Konopiskach 

 

Źródło: PP w Konopiskach  

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).