Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Wyniki Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej 2021

06 maja, 2021
Wyniki Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej 2021

 

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej 2021 pod Patronatem Wójta Gminy Konopiska został rozstrzygnięty.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, konkurs zorganizowany został w formie zdalnej. Spośród 8 zgłoszeń wraz z nagraniami z 5 placówek z terenu gminy, które wpłynęły do Publicznego Przedszkola w Konopiskach jury w składzie: mgr Agnieszka Klecha, mgr Anna Trzepizur oraz mgr Katarzyna Kijas, przyznało trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria 5-latki:
I miejsce Maja Halemska - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kopalni
II miejsce Zofia Halemska - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku
III miejsce Maja Crawford - Publiczne Przedszkole w Konopiskach

Kategoria 6-latki:
I miejsce Natalia Waliszko - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku
II miejsce Piotr Musik - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kopalni
III miejsce Mikołaj Jończyk - Publiczne Przedszkole w Konopiskach

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami i nauczycielami, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jako Organizatorzy dziękujemy Dyrektorom i Nauczycielom za promocję konkursu na terenie ich placówek.

Publiczne Przedszkole w Konopiskach

 Źródło: PP w Konopiskach 

 

Źródło: PP w Konopiskach  

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).