Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Wystawa malarstwa mieszkańca naszej gminy w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie

25 września, 2017
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

 

20 września 2017 r. o godz. 17.00 w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Cezarego Trzepizura pod tytułem "Jest takie miasto...".

W otoczeniu przyjaciół, rodziny oraz wszystkich, którzy przybyli tego popołudnia do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, aby zobaczyć wystawę, autor obrazów Pan Cezary Trzepizur  chętnie opowiadał o kuluarach jej powstawania. O wyborze tematu i kolorystyki, o rocznych przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy za Zaproszenie i Gratulujemy! Jesteśmy dumni, że artysta z terenu Gminy Konopiska prezentuje swoją twórczość poza jej granicami.

Wystawa w Regionalnym Ośrodku Kultury pt. "Jest takie miasto..." potrwa do 4 października 2017r.

IL/GCKiR
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).