Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie pn. “Zdrowa Mama=Zdrowa Rodzina”

24 maja, 2023
Zaproszenie na spotkanie pn. “Zdrowa Mama=Zdrowa Rodzina”

Witam serdecznie, 

W załączeniu przesyłamy zaproszenie na spotkanie otwarte pn. „Zdrowa Mama =Zdrowa Rodzina”, które odbędzie się 29 maja br. (poniedziałek) w godz. 10.00- 14.00 w Starostwie Powiatowym w Częstochowie.  Uprzejmie prosimy o pilne rozpowszechnienie informacji wśród mieszkańców Państwa miast i gmin. Pragniemy dotrzeć do jak największego grona osób, szczególnie kobiet, gdyż event organizowany jest z okazji zbliżającego się Dnia Matki, który obchodzony jest 26 maja. Spotkanie, ze względu na obecność zaproszonych gości i instytucji zajmujących się ochroną  zdrowia ma na celu pogłębienie wiedzy i umiejętności we wspomnianej dziedzinie. Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem

Małgorzata Krasoń
Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji
Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Tel. 34-322-91-44 

Zdrowa Mama
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).