Czwartek, 18 kwietnia 2024r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

Zaszczytne grono laureatów i finalistów

27 marca, 2023
Zaszczytne grono laureatów i finalistów

Uczący się powinien wiedzieć, umieć, chcieć.
- Burrhus Frederic Skinner

Konkursy przedmiotowe to pole do popisu dla uczniów, którzy liczą nie tylko na swój talent, ale przede wszystkim mają ogromną chęć  do nauki i nie boją się systematycznej pracy. To spore wyzwanie, trzeba poświęcić czas i siły, aby się przygotować: zapoznać się z dodatkowym materiałem, przeczytać odpowiednie lektury czy też rozwiązać wiele zadań. Nas, nauczycieli, bardzo cieszy fakt,  że właśnie takich młodych ludzi pełnych pasji do pracy i nauki mamy w gronie uczniów naszej szkoły. Udział w konkursie był dla nich doskonałym sposobem, aby rozwinąć umiejętności w dyscyplinie, którą lubią lub w której przejawiają wyjątkowe zdolności. To właśnie połączenie wiedzy, umiejętności i chęci zaowocowało wspaniałymi rezultatami. Z radością informujemy, że finalistami  i laureatami konkursów przedmiotowych zostali:   

  • Nadia Przybył kl. VIII a - matematyka/laureat - opiekun mgr Beata Kaleta oraz chemia/laureat - opiekun mgr Ewa Zaporowska
  • Antoni Baskiewicz VIII a - historia/finalista - opiekun mgr Anna Trzepizur
  • Tomasz Latoszek kl. VIII b - geografia/finalista - opiekun mgr Joanna Latoszek
  • Oliwia Bąkowska kl. VIII b - język polski/finalista - opiekun mgr Mariola Mituła - Borek 

SP Konopiska

laureaci konkursów
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).