Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Zgłoś kandydata/ów do statuetki „ZA WYBITNE ZASŁUGI DLA GMINY KONOPISKA”

31 lipca, 2023
Zgłoś kandydata/ów do statuetki „ZA WYBITNE ZASŁUGI DLA GMINY KONOPISKA”

Nominacja do tej nagrody jest dużym wyróżnieniem dla osób i organizacji z naszej gminy. Jest także podziękowaniem za dotychczasową działalność na rzecz gminy i jej mieszkańców.

Zachęcamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do zgłaszania propozycji kandydatów. Przypominamy, że wnioskodawca może zgłosić jedną propozycję w każdej z trzech kategorii:

  1. Oświata, kultura, sport i turystyka,
  2. Samorządność i przedsiębiorczość,
  3. Inne szczególne osiągnięcia.

Wnioski można składać do 31 sierpnia 2023 r. w siedzibie Urzędu Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5 (kancelaria) lub elektronicznie na adres e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Uroczyste wręczenie statuetek nastąpi 19 listopada 2023 roku podczas uroczystej gali w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach.

Kategoria:
Powiązane pliki [1]
FormatNazwa pliku (kliknij aby pobrać)PobierzZobacz
Kategoria: Pliki
pdf
wniosek-statuetki

ilość pobrań: 0


wniosek-statuetki 258,41KB


zobacz
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).