Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Życzenia

13 października, 2021
Życzenia

  

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi pragniemy złożyć największe wyrazy uznania za trud, poświęcenie, wysiłek i zaangażowanie na rzecz rozwoju szkół i przedszkoli
w gminie Konopiska.

Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy
i kształtowaniu serc i umysłów młodego pokolenia. Życzymy wielu pomysłów i inicjatyw, sukcesów w pracy dydaktycznej doniosłych osiągnięć oraz tego, aby Państwa praca była zawsze doceniana, spotykała się z uznaniem i szacunkiem.

Pracownikom administracji i obsługi życzymy radości z wykonywanego zawodu, z codziennego uczestniczenia w życiu szkolnym oraz satysfakcji z wypełniania powierzonych zadań, jakże ważnych w codziennym funkcjonowaniu szkół
i przedszkoli.

Wszystkim Państwu życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, powodów do zawodowej satysfakcji, a także spełnienia marzeń i sukcesów zarówno  w pracy, jak i życiu osobistym.

Przewodniczący Rady Gminy Konopiska                                          Wójt Gminy Konopiska

Edward Bałdyga                                                                                 Jerzy Żurek 

Konopiska, 14 października 2021 r.

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).