Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

6 stycznia Orszak Trzech Króli w Widzowie

21 stycznia, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

6 stycznia 2016r. o godzinie 1500 ruszy ulicą Żwirki i Wigury w Widzowie (początek od posesji Pana sołtysa Adama Musiała) Orszak Trzech Króli, który podążał będzie w kierunku kościoła.

Już po raz drugi Zespół Szkolny w Widzowie organizuje przejście radosnego korowodu dzieci, młodzieży, rodziców, całych rodzin z okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do przyłączenia się do orszaku do stajenki!


Źródło: http://www.kruszyna.pl/wiecej.php?artykul=658
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).