Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Ankiety do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

01 marca, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z prowadzonymi pracami nad powstaniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Kruszyna”, w dniu 4 marca 2016 r. (tj. piątek), do drzwi naszych domów zapukają przedstawiciele Małopolskiej Fundacji Energii i Środowiska (ankieterzy), w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w gminie. Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Wójta Gminy Kruszyna.

Wypełnienie ankiety jest konieczne do opracowania rzetelnego planu, który w przyszłości umożliwi gminie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację projektów ograniczających emisję do atmosfery zanieczyszczeń pyłowych i gazowych.

Pozyskane tą drogą dane służą tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę.

Serdecznie prosimy o pomoc.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).