Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Dodatkowy dzień wolnym od pracy

21 stycznia, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Wójt Gminy ustala w Urzędzie Gminy Kruszyna 24 grudnia 2015 roku dodatkowym dniem wolnym od pracy w zamian za przypadający w sobotę dzień świąteczny - 26 grudnia 2015 roku.

Treść zarządzenia w sprawie ustalenia dodatkowego dnia wolnego


Źródło: http://www.kruszyna.pl/wiecej.php?artykul=652
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).