Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

06 lutego, 2023
Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami odbyły na spotkanie informacyjne z mieszkańcami, dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania dla instalacji Odnawialnych Źródeł Energii, tj. Fotowoltaiki, Pomp Ciepła i Magazynów Energii.
W załączeniu publikujemy następujące dokumenty:

 1. prezentację, która była przedstawiona podczas spotkań w miejscowościach Kruszyna i Widzów,
 2. formularz Ankiety informacyjnej, którą po wypełnieniu należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Kruszynie,
 3. formularz Umowy dotyczącej przygotowania analizy technicznej możliwości posadowienia instalacji OZE, którą należy podpisać w siedzibie Urzędzie Gminy, w pokoju nr 15.

  Nabór deklaracji i podpisywanie umów odbywać się będzie w okresie od 6 do 28 lutego 2023 roku.
  Gmina Kruszyna
  Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).