Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Gmina Kruszyna rozpoczyna kontynuację sprzedaży węgla

05 stycznia, 2023
Gmina Kruszyna rozpoczyna kontynuację sprzedaży węgla

Gmina Kruszyna rozpoczyna kontynuację sprzedaży węgla

Gmina Kruszyna rozpoczyna kontynuację sprzedaży węgla

Działając na podstawie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, uprzejmie informuję, że Gmina Kruszyna rozpoczyna kontynuację sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych do 30.04.2023 r. w ilości 1,5 tony.

Wszystkich mieszkańców gminy Kruszyna zainteresowanych zakupem węgla po cenach preferencyjnych prosimy o składanie wniosków w terminie do 30 stycznia 2023 r.

  1. Osobiście w Urzędzie Gminy Kruszyna, w pokoju nr 1 (w godzinach pracy Urzędu);
  2. Elektronicznie, podpisane podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym;
  3. Pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy ul. Andrzeja Kmicica 5, 42-282 Kruszyna.

Węgiel po preferencyjnej cenie przysługuje:

  • osobie fizycznej z gospodarstwa domowego, na rzecz której wypłacony został dodatek węglowy lub której przysługuje dodatek węglowy,
  • osobie, która nie nabyła węgla (np. w sklepie PGG) na sezon grzewczy  2022/2023 po cenie niższej niż 2000 zł. brutto za tonę – w ilości 3 ton.Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).