Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Hoooo Hoooo !!!!!!

23 listopada, 2022
Hoooo Hoooo !!!!!!

Hoooo Hoooo !!!!!!

Hoooo Hoooo !!!!!!

Do Kruszyny już wkrótce zawita Specjalny Gość !!!!

Na zaproszenie Wójta Gminy Kruszyna naszą gminę odwiedzi Mikołaj.

Oczekiwany przez wszystkich Gość przybędzie do nas 2 grudnia i spotka się z najmłodszymi w Szkole Podstawowej w Kruszynie o godzinie 16.30.

W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci będą mogły obejrzeć bajkę pt. Czerwony Kapturek w wykonaniu pań z zespołu Ale!Babki.

Ale!Babki wspólnie z Mikołajem poprowadzą zabawy i konkursy. Będzie wesoło!

Udział dzieci należy zgłaszać do 29.11.2022 r nauczycielom w przedszkolu lub szkole. Program spotkania przystosowany jest dla dzieci przedszkolnych i klas I-III szkół podstawowych.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).