Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

III Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych

29 listopada, 2022
III Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych

III Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych

III Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych

W sobotę 26 listopada odbył się w gościnnym Domu Kultury w Kłomnicach III Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych.

14 wspaniałych zespołów z terenu powiatu częstochowskiego prezentowało się wykonując dwa wybrane przez siebie utwory.

Gminę Kruszyna reprezentowały niezastąpione Ale!Babki, którym serdecznie dziękujemy, że miały swój udział w znakomitej uczcie duchowej.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).