Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

IMGW wydał ostrzeżenie o silnym wiertrze

17 lutego, 2023
IMGW wydał ostrzeżenie o silnym wiertrze

IMGW wydał ostrzeżenie o silnym wiertrze

<strong><u>IMGW wydał ostrzeżenie o silnym wiertrze</u></strong>

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Ostrzeżenie obowiązuje: od godz. 21:00 dnia 17.02.2023 do godz. 07:00 dnia 18.02.2023.

W związku z prognozami zagrożeń IMGW dotyczącymi bardzo silnego wiatru w załączeniu pismo Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.




Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).