Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Informacja w sprawie pracy NZOZ w Kruszynie

25 stycznia, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z licznymi wnioskami mieszkańców jak i interpelacjami radnych w końcu ubiegłego roku analizowany był temat dostępności usług medycznych świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Szczególne niezadowolenie budziła niedostateczna możliwość skorzystania z porad pediatry. Na zaproszenie Wójta Gminy Kruszyna, Kierownik NZOZ lek. med. Romuald Sitek uczestniczył w sesji Rady Gminy Kruszyna. Odpowiadał na pytania radnych oraz przedstawił propozycję wyeliminowania niedogodności dla pacjentów - mieszkańców gminy Kruszyna.

W trosce o dobro pacjentów po uwzględnieniu sugestii radnych NZOZ zwiększył dostępność do porad pediatry.

Poniżej przedstawiam pismo przesłane do wiadomości mieszkańców gminy Kruszyna.

Treść pisma


Źródło: http://www.kruszyna.pl/wiecej.php?artykul=669
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).