Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego po preferencyjnej cenie

24 listopada, 2022
Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego po preferencyjnej cenie

Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego po preferencyjnej cenie

<strong>Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego po preferencyjnej cenie</strong>

Węgiel w sortymencie ekogroszek, kostka, orzech lub miał w ilości do 1,5 tony do 31.12.2022 będzie sprzedawany luzem w cenie 2000 zł za tonę opału.

Miejsce odbioru opału na terenie gminy mieści się w Kruszynie przy ul. Kmicica 17 – firma KRISMAX S.C oraz w Teklinowie ul. Długa 34 firma GIZBUD Krzysztof Gizler.

Transport opału ze składu jw. do gospodarstwa domowego to koszt mieszkańca.

Dystrybucja odbywać się będzie wg. kolejności złożonych wniosków i harmonogramu dostaw.

O możliwości odbioru opału pracownik Urzędu Gminy będzie informował telefonicznie lub mailowo.

Należność za opał należy uregulować w ciągu trzech dni roboczych na konto 17 8258 0005 2001 0000 0228 0001 z dopiskiem „zapłata za ekogroszek (orzech, kostka, miał)” imię i nazwisko, adres wnioskodawcy.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).