Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego

26 kwietnia, 2023
Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego

Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego

Informacja w sprawie zakupu paliwa stałego

W związku z kończącym się 30 kwietnia 2023 r.  okresem sprzedaży paliwa stałego dla gospodarstw domowych po preferencyjnej cenie informujemy, że z zakupionego przez Gminę Kruszyna opału pozostało do sprzedaży 16 ton węgla w sortymencie kostka.

Osoby, które złożyły wnioski proszone są o realizację wpłat i odbiór opału lub poinformowanie o jednoznacznej  rezygnacji z zakupu.

W przypadku jeżeli po 1 maja br. jeszcze pozostanie węgiel rozpoczniemy sprzedaż końcową.

Zainteresowane osoby będą mogły składać wnioski, które będą rozpatrywane w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej. Wnioski złożone przed 1 maja br. pozostaną bez rozpoznania. Do sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego.

Cena paliwa stałego pozostaje bez zmian tj. 2000 zł za tonę.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).