Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Informacja Wójta Gminy Kruszyna o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego

07 listopada, 2022
Informacja Wójta Gminy Kruszyna o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego

Informacja Wójta Gminy Kruszyna o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego

Informacja Wójta Gminy Kruszyna o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego

Działając na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2236) Wójt Gminy Kruszyna informuje, że Gmina Kruszyna przystępuje do zakupu paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 r.

Wszystkich mieszkańców gminy Kruszyna zainteresowanych zakupem węgla po cenach preferencyjnych prosimy o składanie wniosku w terminie do 30 listopada 2022 r.

  1. Elektronicznie, za pośrednictwem platformy gov.pl podpisanego podpisem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym
  2. Osobiście w Urzędzie Gminy Kruszyna, pokój nr 1 (w godzinach pracy Urzędu)
  3. Pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy ul. Andrzeja Kmicica 5, 42-282 Kruszyna

Węgiel po preferencyjnej cenie przysługuje:

osobie fizycznej z gospodarstwa domowego, na rzecz której wypłacony został dodatek węglowy lub której przysługuje dodatek węglowy,

– osobie, która nie nabyła węgla (np. w sklepie PGG) na sezon grzewczy 2022/2023 po cenie niższej niż 2000 zł. brutto za tonę – w ilości 3 ton.

Wzór wniosku w załączeniu.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).