Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Kanalizacja sanitarna w miejscowości Lgota Mała

29 marca, 2024
Kanalizacja sanitarna w miejscowości Lgota Mała

Kanalizacja sanitarna w miejscowości Lgota Mała

Kanalizacja sanitarna w miejscowości Lgota Mała

Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym (29.03.2024 r.) została podpisana umowa na wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego p.n.: „Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej z przyłączami, przepompownią ścieków w miejscowości Lgota Mała – etap II”.

Wykonawcą robót będzie firma ZTHU Stanisław Krupiński z siedzibą w miejscowości Wrzosowa.

Koszt inwestycji zgodnie z umową opiewa na kwotę 6.424.157,44 zł brutto.

Termin zakończenia zadania przewidziano do 29 października 2025 r.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).