Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Konkurs „Bitwa Regionów”

09 sierpnia, 2022
Konkurs „Bitwa Regionów”

Konkurs „Bitwa Regionów”

Konkurs „Bitwa Regionów”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Częstochowie zaprasza na piknik, który odbędzie się w dniu 14.08.2022 r., o godz. 14 Plac Kościuszki 49, 42-265 Dąbrowa Zielona (Boisko szkolne przy Szkole Podstawowej), na którym odbędzie się konkurs „Bitwa Regionów”.




Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).