Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Konsultacje społeczne

11 lutego, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Uprzejmie informuję, że w dniu 22 lutego 2016 roku o godz. 10.00 w budynku Urzędu Gminy Kruszyna przy ul. Kmicica 5 pokój nr 3 (sala sesyjna) odbędą się konsultacje społeczne w zakresie określenia "MAP ZAGROŻENIA W GMINIE KRUSZYNA".

Zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców do wzięcia udziału w spotkaniu celem wyrażenia opinii i stanowiska w sprawie zagrożeń na terenie gminy.

Wójt Gminy Kruszyna - Jadwiga Zawadzka


Źródło: http://www.kruszyna.pl/wiecej.php?artykul=675
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).