Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

LGD “Razem na wyżyny” zaprasza do składania fiszek projektowych!

20 lipca, 2022
LGD “Razem na wyżyny” zaprasza do składania fiszek projektowych!

LGD “Razem na wyżyny” zaprasza do składania fiszek projektowych!

LGD “Razem na wyżyny” zaprasza do składania fiszek projektowych!

W związku z pracami nad opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, Stowarzyszenie “Razem na wyżyny” zachęca do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie LGD, w formie fiszek projektowych w których każdy mieszkaniec może przedstawić swoje pomysły, projekty, zadania, które chciałby/zamierza realizować  w ciągu najbliższych lat za pośrednictwem LGD “Razem na wyżyny”.

Zebrane informacje pozwolą wytyczyć kierunki działań, które będą służyć rozwojowi gmin członkowskich LGD oraz przyczynią się do poprawy jakości życia ich mieszkańców.

Opracowanie nowej strategii stanowi podstawę do ubiegania się przez Stowarzyszenie “Razem na wyżyny” o środki finansowe z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2023-2027. Przedstawione w fiszkach projekty zostaną uwzględnione przy konstruowaniu strategii oraz budżetu.

Fiszkę należy wypełnić poprzez internetowy formularz znajdujący się na stronie: https://forms.gle/7d3H5PuEJXm1vyPH9
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).