Piątek, 9 grudnia 2022r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Magia trójwymiaru

29 sierpnia, 2022
Magia trójwymiaru

Magia trójwymiaru

Magia trójwymiaru

Szanowni Państwo. Z wielka przyjemnością zapraszam Państwa w dniu 16 września br. na oryginalne widowisko.

W budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie będziecie Państwo mogli obejrzeć filmy w formacie 3D czyli doświadczyć magii trójwymiaru. Ekran nabiera wówczas głębi, a niektóre elementy obrazu zbliżają się do widza – są tak blisko, że niemal można ich dotknąć! Jest to oczywiście złudzenie, niemniej bardzo ekscytujące.

Film będzie można oglądać w grupach trzydziestoosobowych. Projekcje odbędą się o godzinie 16, 17 i 18. Więcej informacji na stronie www.kruszyna.pl

Proszę osoby zainteresowane o zgłaszanie swojego udziału w poszczególnych godzinach dzwoniąc pod nr telefonu 34 3202003 lub osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy (pokój nr 18).

Jadwiga Zawadzka – Wójt Gminy Kruszyna
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).